Tworzymy kreacje reklamowe

Kreacje reklamowa powinny przede wszystkim skutecznie realizować cele, które chcemy dzięki nim osiągnąć. Tworząc je zawsze pamiętamy o tym, do jakiej grupy odbiorców mają trafić i co chcemy dzięki nim uzyskać.

Internet udostępnia nam wiele kanałów dotarcia do potencjalnych klientów. Dzięki temu możemy świadomie dostosować drogę, którą komunikujemy się z odbiorcami. Internet to również duża różnorodność formatów reklamowych i technologii, w których możemy je przygotować.

 

Zachowując najnowsze trendy w projektowaniu reklamy internetowej z przyjemnością przygotujemy Dla Ciebie:

Effective Local SEO Solutions

Reklamy Display’owe

Banery graficzne:

• statyczne w formatach .jpg / .png

• animowane w technologii flash lub HTML 5
Kreacje te mogą być wykorzystane zarówno w systemie AdWords lub dowolnych systemach RTB oraz bezpośrednio na stronach wydawców. Możemy przygotować dla Ciebie grafikę w dowolnym rozmiarze i specyfikacji do wykorzystania, jako reklama lub bezpośrednio na stronie Twojej lub Twoich partnerów biznesowych. Pamiętaj, że reklama, którą prezentujesz w postaci banera staje się integralną częścią pierwszego wrażenia dotyczącego Twojej firmy w oczach potencjalnego klienta.

Kreacje Email Marketingowe

Przygotujemy dla Ciebie dostosowane do strategii marketingowej statyczne lub animowane kreacje email’owe w dowolnej specyfikacji. Możesz wykorzystać je do zwiększenia skuteczności swoich kampanii e-mailingowychu u dowolnego reklamodawcy lub skorzystać z naszej oferty. Pamiętaj, że kreacja reklamowa poza tym, że sprowadza ruch na Twoją stronę stanowi również wizytówkę Twojej firmy.
Effective Web Development Solutions
Effective Local SEO Solutions

Video i Wideo 360° VR

Skuteczne w Internecie kreacje wideo możemy przygotować od przysłowiowego zera jak również z materiałów, które nam dostarczysz. Decydując się na powierzenie nam realizacji swojego projektu masz pewność, że weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty zwiększające skuteczność przekazu on-line. Projektując swoją kampanię pamiętaj, że video to już nie tylko kadr, który narzucasz odbiorcy, teraz możesz zostawić swoim potencjalnym klientom swobodę w odbiorze treści video. Z przyjemnością oferujemy Ci możliwość zabrania swoich odbiorców w świat kreacji 360° oraz Virtual Reality – zainteresowany?

Kreacje Rich Mediowe

Strategia projektowania kampanii rich mediowych zakłada wykorzystanie wielu formatów reklam. Korzystając z rozległej wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów pomożemy Ci przygotować kompletne rich medowie linie kreacyjne zgodne z przyjętą specyfikacją. Korzystając z naszych usług zawsze możesz liczyć na rady związane z emisją reklam. Pamiętaj, że podczas kampanii Rich mediowych ważna jest spójność prowadzonych działań i płynna komunikacja. Współpracując z nami możesz liczyć na kompleksową usługę. Powiedz nam więcej o swoich potrzebach a my zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Effective Web Development Solutions

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.