Social Media Marketing

Zarządzamy kampaniami w Mediach społecznościowych.

Kampanie w social mediach to niezastąpione źródło potencjalnych klientów dla Twojej firmy.

Social Media zdominował serwis Facebook, ale to nie jedyne możliwości. Możemy realizować kampanie w:

• LinkedIn
• Goldenline
• Twitter
• YouTube
• Społeczności.pl
• Fora społecznościowe

W mediach społecznościowych mamy wiele form reklamowych oraz modeli rozliczeniowych. Przygotujemy strategię kampanii w social mediach dzięki której skutecznie dotrzesz do swojego targetu.

LinkedIn

Serwis społecznościowy ukierunkowany na kontakty biznesowe. Dzięki precyzyjnym możliwością targetowania stanowi doskonałe najedzie zarówno w kampaniach B2B jak i B2C.

Twitter

W swojej podstawowej formie spełnia rolę mini bloga. Prostota i przejrzystość komunikacji sprawia, że Twitter staje się coraz atrakcyjniejszym środowiskiem do działań marketingowych.

YouTube

Łączy w sobie olbrzymi zasięg z precyzyjnymi możliwościami targetowania. Udostępnia również zróżnicowane formy reklamowe dzięki którym możliwie jest zbudowanie zaangażowania potencjalnych klientów.

Facebook

Lider wśród portali społecznościowych. Świadome użycie udostępnionych przez Facebook narzędzi marketingowych i formatów reklamowych umożliwia realizowanie zaawansowanych strategi komunikacyjnych. Niewątpliwym atutem Facebook'a jest zasięg jaki oferuje.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.