Opinie o nas

Podejmując się współpracy zawsze duży nacisk stawiamy na komunikację. Między innymi dzięki temu mamy możliwość pochwalenia się tym co dla nas najważniejsze, czyli opiniami naszych klientów.

Stowarzyszenie SOS WIOSKI DZIECIĘCE


Niniejszym oświadczam współpracę z Agencją AdROI w zakresie realizacji świątecznej kampanii internetowej. Zespół AdROI cechuje wysokie zrozumienie naszych potrzeb marketingowych oraz pełen profesjonalizm.


Wszystkie założone działania zostały zrealizowane na czas. Dzięki działaniom zespołu AdROI osiągnęliśmy wyższe cele niż w poprzednim roku. Z wyżej wymienionych powodów gorąco polecamy współpracę z AdROI.


zdjęcie Karoliny Kamińskiej
Karolina Kamińska
Corporate FR Manager

Infinity Media Sp. z o.o.


Z agencją Ad ROI współpracujemy od ponad dwóch lat. Agencja realizuje dla nas kampanie w wyszukiwarce Google, sieci reklamowej Google oraz kampanie Video na serwisie YouTube. Wszystkie dotychczas prowadzone kampanie były wykonane w 100% planu, w bardzo profesjonalny sposób. Dla Ad ROI nie miało znaczenia czy kampania jest wielka i międzynarodowa czy też lokalna, zawsze do każdej podchodzili i podchodzą z olbrzymim zaangażowaniem.

Pracownicy agencji Ad ROI nieustannie wspierają nas swoim doświadczeniem i wiedzą w obrębie kampanii internetowych, zawsze służą radą i są gotowi na wyjaśnienia zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Zawsze są na bieżąco z nowościami i nas o nich przejrzyście informują. Pracownicy Ad ROI nie jednokrotnie wykazali się niezwykłą kompetencją, wiedzą i zaangażowaniem w dane projekty, co pozwoliło na zwiększenie efektów zaplanowanych kampanii. Często działamy pod presją czasu a firma Ad ROI zawsze dotrzymuje nam kroku, wywiązując się w oczekiwanym przez nas czasie z ofert i wycen potrzebnych na już.

Współpracując z firmą Ad ROI twoja kampania zawsze będzie w dobrych rękach, my to potwierdzamy!
zdjęcie Magdaleny Kaczer
Magdalena Kaczor
Interactive Media Director

BPI S.A. oddział w Polsce


Z firmą Ad ROI współpracujemy od lipca 2014 roku i muszę przyznać, że to była bardzo dobra decyzja! Dopiero kampania realizowana przez Ad ROI w pełni nas satysfakcjonuje.

Pracownicy firmy Ad ROI pracują z pasją i zaangażowaniem oraz bardzo szybko odpowiadają na ewentualne zapytania z naszej strony. Pracownicy Ad ROI bardzo dbają również o naszą edukację w zakresie kampanii, doradzają oraz śledzą najnowsze trendy, byśmy zawsze byli o krok przed konkurencją.

Ich zaangażowanie i stały kontakt jest dużym komfortem w pracy z agencją marketingu, a ich profesjonalizm i wiedza sprawiają, iż wiemy, że nasza kampania jest w odpowiednich rękach.
zdjęcie Darii Małeckiej
Daria Małecka
Marketing Manager

Mr Target Sp. z o.o.


Z firmą AdROI współpracujemy od dłuższego czasu. Jest to bardzo udana współpraca. Zamierzone cele zawsze są wykonywane z należytą sumiennością i profesjonalizmem. Niejednokrotnie byliśmy pod wrażeniem kompetencji i pomysłów ze strony pracowników agencji AdROI odnośnie propozycji kampanii dla naszych klientów.

AdROI realizował dla naszych klientów zarówno małe kampanie krajowe jak i międzynarodowe, we wszystkich byli bardzo zaangażowani. Polecamy agencję AdROI wszystkim firmom, współpraca z nimi to czysta przyjemność.
Jarosław Nowak
Członek Zarządu

Adexon Sp. z o. o.


Z satysfakcją wystawiamy referencje firmie AdROI, z którą mamy przyjemność współpracować przy realizacji kampanii internetowych na rynku polskim.


Usługi dostarczane przez AdROI charakteryzują się wysokim poziomem i elastycznością. AdROI to solidny Partner, który z pełnym zaangażowaniem realizuje powierzone mu zadania.


Z wielką przyjemnością polecam AdROI jako rzetelnego Partnera biznesowego.


zdjęcie Mariusz Maksymiuk
Mariusz Maksymiuk
Managing Partner

Cateromarket Sp. z o. o.


Polecamy współpracę z agencją AdROI jako zaufanego partnera w działaniach SEO. Audyt SEO, który otrzymaliśmy wskazał wiele elementów do poprawy w naszym serwisie, o których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Od momentu wdrożenia zmian oraz rozpoczęcia działań SEO odnotowujemy systematyczny wzrost ruchu organicznego oraz pozycji słów kluczowych, które są dla nas ważne z punktu prowadzenia biznesu.


Comiesięczne raporty z wykonanych prac oraz efektów działań są wyczerpujące oraz zawsze na czas.

Łukasz Sot
Członek Zarządu