Nasza agencja

Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zarządzać kampaniami na rynku lokalnym jak również międzynarodowym.

Budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, przejrzystości i uczciwości z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

Kim jesteśmy?

Poznaj nas bliżej i dowiedz się więcej nt. naszego doświadczenia, umiejętności oraz klientów dla których do tej pory pracowaliśmy. Agencja AdROI to zgrany zespół 6 doświadczonych specjalistów na czele których stoją Marcin i Cezary.

Marcin Waniek

Managing Director/Partner

Twórca i pomysłodawca agencji AdROI. Od dziewięciu lat w branży on-line. Swoje doświadczenie zdobywał w topowych agencjach marketingowych i domach mediowych w Polsce, pracował również po stronie klienta. Człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój agencji AdROI i obsługę kluczowych klientów

Cezary Puławski

Strategic & Development Director

W branży on-line i video od dziewięciu lat. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania creative designer. Pracował w największych agencjach marketingowych w Polsce. Wspólnie z Marcinem tworzy strategię i wizję agencji AdROI. Odpowiedzialny za strategie kreatywne dla naszych klientów oraz rozwój nowych produktów.

Dlaczego My?

Oto kilka punktów, które w prosty sposób obrazują dlaczego podjęcie współpracy z nami może być ważnym momentem z punktu widzenia dalszego rozwoju Twojej firmy.

Już 5 lat należymy do Google Partners 

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google. Bliska relacja z Google daje nam możliwość wykorzystywania najnowszych rozwiązań często niedostępnych dla innych agencji.

Ponad 5 lat na rynku 

Dzięki stabilnemu zarządzaniu, dostarczaniu usług najwyższej jakości i ciągłej potrzebie rozwoju istniejemy na rynku od ponad 5 lat. W tym czasie wielokrotnie udało nam się wyróżnić efektywnością i skutecznością naszych działań.

Specjaliści z 10 letnim
doświadczeniem

AdROI tworzą specjaliści dla których marketing online to nie tylko praca ale i pasja. Każdy z nas posiada minimum 5 lat doświadczenia w branży a nasi najlepsi specjaliści pracują już ponad 10 lat na rynku!

Bezkonkurencyjne rezultaty 

Największy nacisk w prowadzonych przez nas działaniach kładziemy na efektywność kampanii. Projektujemy i realizujemy tylko i wyłącznie strategie, które mają szansę na zrealizowanie celu.

Łączny budżet naszych kampanii to 5 mln zł

Kampanie naszych klientów, które do tej pory zrealizowaliśmy, łącznie przekroczyły budżet ponad 5 000 000 zł.

Doświadczenie na rynkach zagranicznych 

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu wielopłaszczyznowych kampanii marketingowych na 14 rynkach europejskich i światowych.

 

Skuteczna strategia jest kluczem do sukcesu, ale tylko jeżeli jest przygotowana i realizowana w oparciu o rozległą wiedzę, doświadczenie, kreatywność i solidne fundamenty analityczne.

 

Dziękujemy wszystkim którzy nam zaufali!

Z dumą prezentujemy listę wybranych klientów z którymi mieliśmy okazję współpracować.