Jesteśmy Agencją Marketingu Online

Tworzymy strategie marketingu online dla wielu branż.
Wiedza i doświadczenie pozwalają nam zarządzać kampaniami na rynku lokalnym jak również międzynarodowym.

Budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, przejrzystości i uczciwości z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

Witaj,

Cieszymy się  że odwiedziłeś naszą stronę i chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej Możemy pisać o sobie jacy jesteśmy kreatywni, o tym że każdy z nas ma minimum 5 lat doświadczenia, że realizujemy kampanie dla największych marek na świecie w ponad 14 krajach, jeteśmy certyfikowanym partnerem Google... ale najlepiej będzie jak poznamy się i porozmawiamy co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Dlaczego My?

Oto kilka punktów, które w prosty sposób obrazują dlaczego podjęcie współpracy z nami może być ważnym momentem z punktu widzenia dalszego rozwoju Twojej firmy.

Należymy do Google Partners 

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google. Bliska relacja z Google daje nam możliwość wykorzystywania najnowszych rozwiązań często niedostępnych dla innych agencji.

Ponad 3 lata na rynku 

Dzięki stabilnemu zarządzaniu, dostarczaniu usług najwyższej jakości i ciągłej potrzebie rozwoju istniejemy na rynku od ponad 3 lat. W tym czasie wielokrotnie udało nam się wyróżnić efektywnością i skutecznością naszych działań.

Zespół doświadczonych specjalistów 

AdROI tworzą specjaliści dla których marketing online to nie tylko praca ale i pasja. Każdy z nas posiada minimum 5 lat doświadczenia w branży.

Doświadczenie na rynkach zagranicznych 

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu wielopłaszczyznowych kampanii marketingowych na 14 rynkach europejskich i światowych.

Bezkonkurencyjne rezultaty 

Największy nacisk w prowadzonych przez nas działaniach kładziemy na efektywność kampanii. Projektujemy i realizujemy tylko i wyłącznie strategie, które mają szansę na zrealizowanie celu.

Unikalne Know How w branży 

Nasz zespół wyróżnia się rozległą wiedza i doświadczeniem w wielu aspektach marketingu i komunikacji. Ponadto wspieramy badania i rozwój nowych technologii.

Konkurencyjne koszty kampanii 

Dzięki dbałości i strategię działania i efektywnemu wykorzystaniu przeznaczonych na kampanię środków mamy realną możliwość ograniczenia Twoich kosztów.

Nasza Wizja

Skuteczna strategia jest kluczem do sukcesu, ale tylko jeżeli jest przygotowana i realizowana w oparciu o rozległą wiedzę, doświadczenie, kreatywność i solidne fundamenty analityczne.

Dziękujemy wszystkim którzy nam zaufali!

Z dumą prezentujemy listę wybranych klientów z którymi mieliśmy okazję współpracować.

logo sos wioski dziecięce
logo cemex
logo infinity media