Marketing szeptany (WoMM)

Opinie użytkowników nt. danego produktu lub usługi to jeden z najważniejszych czynników w procesie zakupowym klienta. Zadbaj oto aby Twój potencjalny klient znalazł odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiał swoje wątpliwości  zwiększając tym samym szansę na dokonanie zakupu!

Jeżeli posiadasz ciekawe lub przydatne informacje nt. swojej branży, produktu lub firmy, którymi chciałbyś się podzielić z aktualnymi lub potencjalnymi klientami to infografika z pewnością będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli nie gromadzisz takich danych, nic nie szkodzi. Nasz zespół zrobi to za Ciebie i zbierze lub przeanalizuje ogólnodostępne dane i statystki związane z Twoją działalnością!

Effective Web Development Solutions

Marketing szeptany:
• Wzmacnia wizerunek Twojej marki w sieci
• Wpływa na decyzję zakupową potencjalnego klienta
• Generuje dodatkowy oraz wartościowy ruch w serwisie
• Efektywnie uzupełnienia strategię SEO oraz Content Marketingową

Opinie oraz rekomendacje użytkowników w internecie zostały wskazane przez potencjalnych klientów jako jedno z najbardziej zaufanych i wiarygodnych źródeł informacji nt. danego produktu, usługi bądź marki!

Opowiedz nam o swojej firmie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.