Marketing Automation

Wznieś się na wyższy poziom marketingu i zautomatyzuj swoje działania dzięki Sales Manago.

Sales Manago jest jednym z pierwszych i największych systemów klasy Marketing Automation w Polsce i Europie. Segmentowanie konkretnych użytkowników po profilach behawioralnych pozwala zautomatyzować i spersonalizować procesy marketingowe na stronie www klienta, e-mail marketingu, sieciach reklamowych czy w sprzedaży bezpośredniej.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Sales Manago, pomożemy Ci wdrożyć i wykorzystać 100% możliwości marketing automation.

Wybrane rozwiązania Sales Manago:

Lead Nurturing

jest to nowy termin w marketingu internetowym związany z prowadzeniem programów przygotowujących użytkownika do dokonania zakupu.

Lead Generation

wsparcie procesu pozyskiwania informacji dotyczących potencjalnych klientów (danych kontaktowych – leadów)

Scoring Klientów

pozwala na punktowanie i określenie poziomu zaangażowania klientów wchodzących w interakcję ze stroną internetową.

Customer Enagagment index

zaawansowany system monitorowania zaangażowania konkretnego klienta. Pozawala na monitorowanie zaangażowania na wszystkich etapach interakcji.

Personalizacja treści w czasie rzeczywistym

umożliwia indywidualne dopasowanie wyświetlanej treści do użytkownika. Personalizacja tego typu zwiększa szanse na uzyskanie konwersji.

Kreator responsywnych newsletterów

intuicyjny kreator pozwalający na tworzenie atrakcyjnych kreacji email w technologii drag and drop. Utworzone wiadomości wpisują się w najnowsze trendy i automatycznie dopasowują do rozmiaru ekranu na którym są odczytywane..

 

Dynamiczne  e-maile

system na bazie zachowania użytkownika strony sam generuje wiadomości email dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb.

Integracje z CRM, ERP i Call Center

istnieje możliwość integracji Sales Manago z innymi systemami (CRM, ERP, Call Center). Pozwala to stworzyć kompleksowe rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Sales Manago jest ciągle rozwijany i poszerzany o nowe funcjonalności i integracje z kolejnymi systemami co sprawia że Sales Manago jest najlepszym narzędziem Marketing Automation.

 

Nasi specjaliści pomogą Ci zautomatyzować marketing oraz realizować twoje cele wykorzystując pełny potencjał systemu Marketing Automation.

Effective Copyrighting

Jeżeli już zakupiłeś system Sales Manago, lecz nie wiesz jak na nim pracować, a nie masz w swojej organizacji osoby przeszkolonej do obsługi systemu? My Ci pomożemy! Wiemy jak realizować ustalone cele kampanii pracując w oparciu o system Marketing automation, jak w pełni wykorzystać jego potencjał oraz co robić by poprawić jakość kampanii pracując z systemem.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.