Aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej agencji aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

Front-end Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Front-end Developera ze znajomością Angulara, który będzie realizował projekt związany z aplikacją do zarządzania finansami na rynek polski i zagraniczny.

Główne zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w obszarze bankowości internetowej,
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania,
  • Branie udziału w procesie projektowania nowych modułów systemu,
  • Tworzenie testów jednostkowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu w technologiach JavaScript, jQuery,
  • Komercyjne doświadczenie z frameworkiem AngularJS,
  • Swobodne komunikowanie się w języku angielskim

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Javą i Springiem,
  • Znajomość środowiska Oracle

Oferujemy:

  • Realizację zaawansowanych projektów dla branży finansowej na rynku polskim i zagranicznym,
  • Pracę w młodym i pozytywnie zakręconym zespole,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu  na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)