Infografiki

Informacje przedstawiane w formie graficznej są czytane znacznie chętniej od długich artykułów czy rozbudowanych raportów lub badań. Buduj swój wizerunek oraz docieraj do potencjalnych klientów  z informacją na której Ci zależy w ciekawej i przejrzystej formie jaką jest infografika!

Jeżeli posiadasz ciekawe lub przydatne informacje nt. swojej branży, produktu lub firmy, którymi chciałbyś się podzielić z aktualnymi lub potencjalnymi klientami to infografika z pewnością będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli nie gromadzisz takich danych, nic nie szkodzi. Nasz zespół zrobi to za Ciebie i zbierze lub przeanalizuje ogólnodostępne dane i statystki związane z Twoją działalnością!

Effective Web Development Solutions

Infografiki są:
• Chętniej czytane od tradycyjnych materiałów w formie treści
• Częściej udostępniane w mediach społecznościowych niż artykuły
• Równie często publikowane w największych portalach internetowych
• Świetnym narzędziem budującym pozytywny wizerunek marki w sieci
• Efektywnym uzupełnieniem strategii SEO oraz Content Marketingowej

Infografika, która została zaprojektowana według najlepszych praktyk potrafi wygenerować w jeden dzień nawet o 1000% więcej odwiedzin niż jakikolwiek artykuł sponsorowany!

Opowiedz nam o swojej firmie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.