Email Marketing

Tworzymy skuteczne kampanie e-mail marketingowe i docieramy do każdego segementu odbiorców. Chcesz dotrzeć do nowych potencjalnych klientów ze swoim produktem lub usługą? Skuteczna kampania email marketingowa pomoże Ci zrealizować ten cel.

Z pośród wielu możliwości reklamowych w marketingu online koniecznie należy rozważyć kampanie mailingowe ponieważ zapewniają skuteczne dotarcie do grupy docelowej a tym samym daje bardzo dobry zwrot z inwestycji.

Na sukces kampanii emailingowej składa się wiele czynników np. takich jak:
• precyzyjnie dobrana baza mailingowa
• czas i termin wysyłki
• tytuł, który będzie osiągał wysoki open rate
• skuteczna kreacja, a najlepiej kilka do testów A/B
• dedykowana strona docelowa
• mierzenie skuteczności i szybka reakcja

Skuteczna strategia e-mail marketingowa

Po poznaniu potrzeb, określeniu grupy docelowej oraz ustaleniu celów, dobierzemy odpowiednią strategię która pozwoli je zrealizować.

Kreacja e-mailngowa

Mamy wiedzę i doświadczenie jak tworzyć skuteczne kreacje emailingowe. Nasi graficy z przyjemnością przygotują dla Twoje firmy kreacje w rozsądnych cenach.

Zarządzanie bazą własną (newsletter)

Budowanie bazy własnej i skuteczna komunikacja ze stałymi klientami jest niezwykle ważna. Pomożemy Ci rozbudować bazę oraz aktywizować obecnych użytkowników – więcej w Marketing Automation..

Sledzienie i raportowanie

Nie można mówić o skutecznej kampanii bez optymalizacji, bieżącego śledzenia skuteczności. To wszystko Ci zapewnimy oraz pełne raportowanie na temat skutecznosci kampanii.

Zapewniamy kompleksową kampanię emailngową, od zaplanowania do podsumowania efektów kampanii i rekomendacji.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.