Brand Monitoring

Dowiedz się jak Twoja firma odbierana jest w internecie. Świadomie prowadź działania marketingowe w oparciu o rzetelne dane. Słuchaj głosu swoich klientów, odpowiadaj i zachęcaj do dyskusji. Niech opinia o Twojej marce nie będzie dziełem przypadku.

Zlecając nam monitorowanie Twojej marki w internecie:

Poznasz liderów opinii

Dowiesz się kto ma największy wpływ na opinię o Twojej firmie w sieci. Bez względu na to czy będą to opinie pozytywne czy negatywne uzyskasz możliwość rozpoczęcia dialogu wszędzie tam gdzie to konieczne.

Dowiesz się o pozytywnych i negatywnych wzmiankach

Będziesz miał okazję reagować w porę zawsze wiedząc jakie opinie aktualnie dominują w odniesieniu do Twojej firmy. Sprawny monitoring w czasie rzeczywistym pozwala również na wysuwanie bardziej miarodajnych wniosków z prowadzonych działań marketingowych.

Dokładniej poznasz swoją konkurencję

Analizując zachowanie internautów będziesz miał okazję dowiedzieć się znacznie więcej na temat działania i sytuacji swojej rynkowej konkurencji. Przyjmując że działania marketingowe to fala dźwiękowa rozchodząca się w określonym środowisku możemy pokusić się o analogię że współpraca z nami pozwoli Ci usłyszeć echo tych działań i z niego wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Komunikacja z klientami jest kluczowym aspektem zapewniającym stały wzrost popularności i świadomości naszych marek. Ważne jest żeby trzymając rękę na przysłowiowym pulsie szybko reagować na dyskusje i opinie które nie wpisuję się w szeroko rozumiany interes naszej firmy. Pozytywny wizerunek to cecha marki na którą pracuje się ciężko angażując środki i czas - pamiętaj że wizerunek bardzo łatwo stracić pozwalając na niekontrolowane rozchodzenie się niepożądanych informacji. Monitorując to jak użytkownicy internetu widzą Twój brand masz szansę zarówno na świadome i efektywne prowadzenie komunikacji jak i reagowanie w odpowiedniej chwili na wizerunkowe kryzysy.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.