Analityka internetowa

Analizowanie wyników działań w internecie pozwala na podejmowanie odpowiednich działań, które przełożą się na większy ROI, nie zwiększając przy tym wydatków na reklamę.

Analityka podstawą optymalizacji

Wiele firm wydaje dużo pieniędzy na kampanie reklamowe ale nie analizuje na bieżąco ich efektywnosci i nie dokonuje optymalizacji real time.

Dzięki bieżącej analizie będziesz wiedział, które źródła ruchu nie są efektywne i skupisz się na tych, które są skuteczne.

 

Dane, które uzyskujemy podczas realizowania kampanii są niezwykle cenne. Odpowednie analizowanie pozwala nie tylko ocenić skuteczność form reklamowych czy źródeł kampanii, ale również użyteczność serwisu.

Dzięki analizie dostaniesz rekomendacje zmian w serwisie, które zwiększą jego skuteczność.

Analiza i optymalizacja to proces ciągły. Podejmuj świadome decyzje na podstawie twardych i rzetelnych danych.

Effective Web Development Solutions

Oczywistym jest że do prowadzenia skutecznych działań analitycznych potrzebna jest wiedza z zakresu obsługi różnorodnego, często uzupełniającego się oprogramowania. Poprawne skonfigurowanie narzędzi i skomunikowanie ich z mierzonym projektem to jednak jedynie podstawa. Bez wiedzy dotyczącej interpretacji i umiejętności wyciągania wniosków najdokładniejsze nawet dane zostaną jedynie bardziej lub mniej jasnym zbiorem informacji. Jako jedna z nielicznych agencji marketingowych mamy w swoim zespole osoby posiadające doświadczenie w kompleksowej realizacji zaawansowanych badań marketingowych. Zapewnia nam to dużo bardziej precyzyjne i profesjonalne spojrzenie na analitykę i umożliwia optymalne wykorzystanie zdobytych informacji przy projektowaniu strategii marketingowych.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.