Zarządzamy Kampaniami AdWords

Google AdWords to jedno z najskuteczniejszych narzędzi w marketingu online. Globalny zasięg Google AdWords daje nam możliwość realizowania kampanii (prawie) na całym świecie.

Nie jest ważne czy jesteś deweloperem i sprzedajesz prestiżowe apartamenty w największych miastach w Polsce, czy prowadzisz sklep online i sprzedajesz swoje produkty na całym świecie, jedno jest pewne, kampania AdWords doskonale sprawdzi się w sprzedaży Twoich produktów czy usług. Aby tak się stało należy stworzyć strategię która zrealizuje Twoje cele. Następnie wdrożenie jej i ciągła optymalizacja doprowadzą nas do celu.

Linki Sponsorowane 

Codziennie klienci szukają takiej firmy jak Twoja wpisując frazy w wyszukiwarkę Google. Daj się znaleźć i zwiększ sprzedaż. Twoje reklamy będą się wyświetlały potencjalnym klientom w chwili kiedy szukają Twoich produktów lub usług co zwiększa szansę na sprzedaż.

Google Display Network

Oprócz linków sponsorowanych w wyszukiwarce mamy możliwość dotarcia do klientów w sieci serwisów partnerskich Google do której należą zarówno duże i prestiżowe serwisy, jak te mniej znane ale równie wartościowe. Sieć Google Display Network jest jedną z największych sieci reklamowych w Polsce.

Remarketing

Budowanie Świadomości jest bardzo ważne z czego z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę . Remarketing daje nam możliwość dotarcia do użytkowników, którzy byli na Twojej  stronie po raz kolejny. Dzięki niemu klienci będą do Ciebie wracać.

Remarketing Dynamiczny

Rozwiązanie dedykowane sklepom internetowym, które pozwala na automatyczne dopasowanie treści reklamy do produktu którym był zainteresowany użytkownik na Twojej stronie. Taka reklama jest bardzo skuteczna..

Produkt Listing Ads

To rozwiązanie jest również dedykowane sklepom internetowym. Dzięki niemu możemy wyświetlać w wyszukiwarce – zakupy Google produkty w postaci małej grafiki wraz z ceną.

Promocje Aplikacji Mobilnych

Masz aplikace na smartfony lub tablety ale nie wiesz jak ją skutecznie wypromować? To rozwiazanie jest dla Ciebie. Możemy promować aplikace zarówno na Androida jak i na iOS.

Gmail Sponsored Promotion

Chciałbyś dotrzeć do klientów konkurencji ? Google udostępnił formę reklamową dzięki której jest to proste i skuteczne. Możemy wyświetlić reklamę w postaci „mailingu“ na Gmailu w precyzyjnie dobranym kierowaniu.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich celach marketingowych. Uzupełnij dane kontaktowe wraz z pytaniem i krótkim opisem Twoich aktualnych potrzeb a my zajmiemy się resztą.